Nasi konsultanci

Anna Olszewska

Dyrektor ds.
Transportu i Logistyki


+48 885 955 701
a.olszewska@clematisy.pl

Elżbieta Kurowska

Specjalista ds.
Logistyki i Sprzedaży hurtowej


+48 885 955 702
e.kurowska@clematisy.pl

Anna Oświecimska

Specjalista ds.
Sprzedaży hurtowej


+48 885 955 703
a.oswiecimska@clematisy.pl

Joanna Rogaczewska

Specjalista ds.
Sprzedaży hurtowej i detalicznej


+48 691 368 424
j.rogaczewska@clematisy.pl

Magdalena Lemke

Specjalista ds.
Administracji i finansów


+48 885 955 708
m.lemke@clematisy.pl

Tomasz Stachowiak

Tomasz Stachowiak

Kierownik obszaru sprzedaży – ASM
Giełda Kwiatowa RENK w Gdańsku


+48 506 473 477
t.stachowiak@clematisy.pl

Daria Kaszubowska

Młodszy Specjalista
ds. Administracji i finansów


d.kaszubowska@clematisy.pl

Jakub Pacek

Jakub Pacek

Specjalista ds. nadzoru
stanów magazynowych i zaopatrzenia


j.pacek@clematisy.pl

Nasza firma:

„Clematisy” M.K.J. Wędrowscy”.
Zapraszamy do kontaktu z nami.

Adres i dane firmy

83-211 Kolincz, ul. Sportowa 1a

Kontakt

Pn – Pt: 800 – 1600

tel.: +48 58 56 339 02
fax.: +48 58 743 53 49

e-mail: zamowienia@clematisy.pl

5

od Starogardu

10

od Autostrady A1

60

od Gdańska