Nasza szkółka

‘Clematisy’ M.K.J. Wędrowscy.

Nasze Gospodarstwo istnieje
od 1976 roku.

Zaangażowanie i pasja

Z ogromnym zaangażowaniem i pasją produkujemy rośliny, aby móc zaoferować Państwu bogaty asortyment. Dzięki atrakcyjnym cenom w połączeniu z wysokim standardem obsługi klienta oraz doskonałą logistyką, zyskaliśmy zaufanie wielu firm krajowych jak i zagranicznych.

Eksportujemy rośliny do wielu krajów europejskich.

Zawsze ciekawa oferta!

Dbamy, aby nasza oferta wzbogacona była o nowości i rośliny rzadko spotykane, za które otrzymujemy prestiżowe nagrody, jak np. Garden&Trends czy Top Innowacje.

Jesteśmy na wystawach

Bierzemy udział w największych i najbardziej prestiżowych wydarzeniach w Polsce jak i za granicą, m.in. Międzynarodowa wystawa IPM Essen w Niemczech, Międzynarodowa wystawa Zieleń to Życie w Warszawie oraz Międzynarodowe Targi Gardenia w Poznaniu.

Specjalizujemy się
w produkcji

Produkujemy pnącza ozdobne i owocowe, krzewy ozdobne i owocowe oraz roślin leczniczych. Uprawiamy rośliny w pojemnikach: P9, C1, C2, C5 natomiast w porze wczesnowiosennej oferujemy Balot i efektowny Eko Balot.

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość roślin pomogła nam sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów

Prowadzimy sprzedaż
hurtową

Zaopatrujemy sieci supermarketów w Polsce: Auchan, Carrefour, OBI, Bricomarché oraz zagranicą: Maxima, Baumax i Merkury.

Naszymi odbiorcami są również sklepy i centra ogrodnicze, inne gospodarstwa szkółkarskie, firmy urządzające tereny zieleni oraz równie ważni klienci indywidualni, którzy zawsze mogą liczyć na fachową pomoc.

Darmowy transport w Polsce!

Oferujemy bezpłatną wysyłkę na terenie całego kraju przy zamówieniach cało-paletowych. Dla większych zamówień oferujemy dodatkowo indywidualnie przyznawane rabaty. Wszelkie informacje dotyczące minimum logistycznego oraz opcji pakowania znajdą Państwo w naszej ofercie hurtowej.

oferta hutrowa

Klientów detalicznych
zapraszamy na zakupy:

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, lecz umożliwiamy odbiór osobisty pod warunkiem złożenia wcześniej zamówienia.


e-sklep allegro e-bay

Zapisz się do newslettera

*Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera, a będziesz informowany o nowościach i promocjach w naszym sklepie.